Yukarı Çık

Ücretsiz Kargo | Koşulsuz İade

Image caption appears here

Image caption appears here

Image caption appears here

Bu kısımda şimdilik bir içerik yok. Yan bardan bu kısma içerik ekleyin.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartiniz ile yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz. 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişiniz kargo verildiğinde kargo takip numaranız size e-posta yoluyla gönderilir. Siparişiniz nerede olduğunu takip etmek için kargo takip numarasını takip sayfasında Gönderi Takip No alanına girmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki linkten kargo takip sayfasına ulaşabilirsiniz.

Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın.

Hangi ürünü arıyorsun?