Yukarı Çık

Ücretsiz Kargo | Koşulsuz İade

Image caption appears here

Image caption appears here

Image caption appears here

Bu kısımda şimdilik bir içerik yok. Yan bardan bu kısma içerik ekleyin.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

İade ve Değişim Koşulları

KOŞULSUZ İADE

Tüm ürünler yetkili Distribütör veya İthalatçı firma garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yapan mağazamızın adresine MNG kargo ile iade edebilirsiniz. Tüm iadelerde MNG kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Aynı zamanda megasaat@arikatime.com mail adresine iade bilgisi vermeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren beş (5) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 5 iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

Üründe bozulma, kırılma, tahrip, çizikler, kullanılma vesair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Kredi Kartı iadeleri 2 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Tüm sorularınız için mesai günleri içerisinde (0212)528 84 70 nolu telefonu arayarak ya da megasaat@arikatime.com mail adresimize mesaj atarak destek alabilirsiniz.

DEĞİŞİM HAKKI

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yapan mağazamızın adresine MNG Kargo ile karşı ödemeli (ücretsiz) gönderebilirsiniz. Aynı zamanda megasaat@arikatime.com mail adresine değişim yapmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.

Tüm sorularınız için mesai günleri içerisinde (0212)528 84 70 nolu telefonu arayarak ya da megasaat@arikatime.com mail adresimize mesaj atarak destek alabilirsiniz.

Hangi ürünü arıyorsun?