Yukarı Çık

Ücretsiz Kargo | Koşulsuz İade

Image caption appears here

Image caption appears here

Image caption appears here

Bu kısımda şimdilik bir içerik yok. Yan bardan bu kısma içerik ekleyin.

Image caption appears here

Add your deal, information or promotional text

Hakkımızda

megasaat.com 'un bütün hakları Arıkan Saat'e aittir.

ARIKAN Saat olarak 1985 yılında perakende ve toptan saat satışı ile ticari faaliyetlerine başladık.

1998 yılında Jaga markasının distribütörlüğünü aldık. Kısa zamanda  Jaga,  50 atm su geçirmezlik özelliği ile sportif gençlerin ve aktif hayatı seven herkesin vazgeçilmez saat markası haline geldi.

Ferrucci, geniş bir koleksiyon ile trendleri yakından takip ettiğimiz bir numaralı markamızdır. Tüm dünyada 15 ülkeye ihracat yaptığımız marka, uygun fiyata modayı yakından takip etmek isteyenlerin tercihidir.

For Motion ise "multifunction" makine ile şıklığı birleştirir. Çelik saatlerde görmeye alışık olduğunuz kaliteyi uygun fiyata For Motion ile sizlere sunuyoruz.

 

Son gözdemiz  JG.Polo Club, tüm koleksiyonu çelik, fonksiyonlu makine, casual ve trend modelleri ile hem kaliteyi hem şıklığı müşterilerimiz ile buluşturduğumuz markamızdır.

Kendimize ait ürün tasarımları ve her ay güncellenen modellerimiz ile müşterilerimize her markamızda ürün çeşitliliği sunmaktayız. Aynı zamanda uygun fiyat politikası ve satış sonrası servis hizmeti ile markalarımızı bir adım ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.

 

megasaat.com Arıkan’ın markalarını takip eden ve kalitesine güvenen müşterileri ile yeni buluşma platformu. Burada online alışverişi Arıkan güvencesi ile yaparken aynı zamanda en yeni modellere uygun fiyatlar ile ulaşma fırsatını yakalayacaksınız.

 

Keyifli Alışverişler…

Hangi ürünü arıyorsun?